Velká koalice v Praze, aneb děkujeme vám!

Pavel Trpák | 23.12.2010

Organizátoři listopadové výzvy odmítají respektovat výsledky demokratických voleb a usurpují si politickou moc, bez legitimního mandátu vzešlého z demokratických voleb. Václav Havel svou přítomností podpořil nedávno nepořádek při prvním povolebním jednání na Pražském magistrátu. Naproti tomu Český president Václav Klaus podpořil velkou koalici na Pražském magistrátu ODS a ČSSD.

Bohuslav Svoboda (ODS) a Karel Březina (ČSSD)

Samozvaní organizátoři listopadové výzvy!

     Organizátoři listopadové výzvy odmítají respektovat výsledky demokratických voleb a usurpují si politickou moc, bez legitimního mandátu vzešlého z demokratických voleb. Signatáři listopadové výzvy Tomáš Halík a Václav Havel, chtějí ovlivňovat veřejné dění, aniž by byli jakkoliv zvoleni a měli od voličů mandát – ten nemají. Se svými přáteli odmítají akceptovat rozhodnutí občanů vzešlé z demokratických voleb a burcují českou veřejnost v duchu anarchistických „hodnot“, jak jsme mohli vidět a slyšet v mnoha televizních zprávách.

Václav Havel podpořil nepořádek na Pražském magistrátu

     Václav Havel svou přítomností podpořil nedávno nepořádek při prvním povolebním jednání na Pražském magistrátu, kde došlo doslova k paralyzování celého jednání. Za zcela nestandardních podmínek byl zvolen Pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS) a jeho náměstci. V neustálém hluku a křiku nevychovaných přítomných posluchačů, především z řad tzv. listopadové výzvy, nebylo při projevu pana primátora skoro slyšet, z tohoto důvodu trval nakonec jeho projev cca 6 minut! Kdybych chtěl parafrázovat pana ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09), řekl bych, jeto jejich ostuda, ne jeho.

Václav Klaus podpořil velkou koalici ODS a ČSSD

     Naproti tomu Český president Václav Klaus podpořil velkou koalici na Pražském magistrátu ODS a ČSSD. Jeho postoj je naprosto korektní a dlouhodobě vyrovnaný. Václav Klaus si vždy přál poklidnou a korektní politiku v praxi. Oproti tomu Václav Havel vždy podporoval, jak on sám říká, tzv. provětrání české politiky nestandardními stranami a všelijakými bizardními hnutími a uskupeními. To rozumný člověk však musí odmítnout! Je jasné že velká koalice je nejstabilnější formou vlády, a to jak na komunální pražské, tak na republikové úrovni. Všichni slušní lidé proto mohou otevřeně říci, velká koalice na pražském magistrátu aneb děkujeme vám!

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562