Svoboda slova a mýty o extremismu

Jan Čáka | 22.6.2009

V mediích velice často slyšíme o neonacistech, extremistech, rasistech a antisemitech. Podívejme se z blízka kdo extremista opravdu je? Extremista je každý, kdo odmítá podepsat Lisabonskou smlouvu, kdo odmítá předání svrchované moci národní bruselským byrokratům. Vzpomeňme na ubohé útoky, na našeho pana prezidenta Václava Klause. Kde máme tu demokracii a svobodu? V letech 1989 měli lidé totalitního režimu opravdu dost a dnes?

President ČR Václav Klaus

Neonacisté, rasisté a antisemité, kdo jsou?

     V mediích velice často slyšíme o neonacistech, extremistech, rasistech a antisemitech. Často jsou používány označení, jako radikálové a hlavně extremisté. Podívejme se z blízka kdo extremista opravdu je? Označen za extremistu je každý, kdo se cítí jako Čech a nestydí se za to že je Čech, každý kdo nechce podepsání Lisabonské Smlouvy, vzpomeňme na ubohé útoky, na našeho pana prezidenta Václava Klause. Extremista je každý kdo si na zahradě udělá večírek s přáteli, nebo nějakou pokojnou akci, kde se nacházejí lidé, co mají jiný názor než ty co jsou nahoře.

Kde máme tu demokracii a svobodu?

     Ze strany režimu se pronásledují všichni, kdo nesouhlasí s židy, přistěhovalci a dnes rozvinutým plánem likvidace našich národů, který se projevuje zrušením hranic, omezením státních symbolů, vyučování multi-kultury na školách, pliváním na všechny vlastence a to bych mohl jmenovat více věcí. Tudíž následují domovní prohlídky, vyhazování z práce a ze škol, rušení mírumilovných koncertů je v podstatě dnes a denně na denním pořádku. To nemluvím o vězení, v kterých jsou lidé vězněni jen za názor na holocaust či nepřizpůsobivé cikány. Je podivné když někdo hlásá nadřazenost bílé rasy, jde sedět a když někdo hlásá nadřazenost a vyvolenost židovského národa, tak sedět nejde! Kde máme tu demokracii a svobodu? Podivné je, že represe jsou právě proti ultrapravičákům. Extrém, samozřejmě podle některých nejsou tyto represe, extrém není to, že cikáni každý den vyždímají miliony a miliony peněz z kapes daňových poplatníků, extrém není zakazovat demonstrace, posílat těžkooděnce atd., a samozřejmě extrém nebyl 10.11.2007 v Praze, stranit jen jedné straně barikády a 370 lidí zadržet policií a mnohé perzekuovat! Media zapomněla uvést, že většina křesťansky smýšlejících lidí a věřících, byla na naší straně a ne na straně židovských přistěhovalců (pozn. red. Židé jež upadly v nemilost, vydáním Ježíše Krista na smrt).

V letech 1989 měly lidé totalitního režimu opravdu dost

     Po tom všem, co my zde zažíváme, má ještě někdo tu drzost říkat že zde vládne svoboda a demokracie! Můžu zmínit zatčení Davida Dukeho, nedávné zatčení kluků v Praze, či odstranění klipu Národní strany z předvolebního vysílání České televize (pozn. red. Neodvysíláním zmiňovaného volebního spotu, ČT porušila zákon o volbách, který ji ukládá odvysílat jakýkoliv volební spot politické strany, za něž nese odpovědnost právě ta která politická strana). Kdybych jmenoval všechny zločiny současného systému, bylo by to na tlustou knihu. Samozřejmě že nesouhlasím s Národním Odporem (pozn. red. Jde o neregistrovanou Neonacistickou organizaci) a mnohé názory neonacistů, jako vlastenci jsou mi odporné! Jen je škoda, že za neonacistu je označen každý, kdo má jiný názor než vládnoucí „elity“. V letech 1988 a 1989 byla situace taková, že lidé opravdu totalitního režimu měli dost. Opravdu do toho šli s vervou. Je škoda že dnes lidé nechodí k volbám a nepořádají demonstrace (myslím ty české, s českými vlajkami ne neonacistické). Nebojme se vyjít do ulic! Nebojme se přijít k volbám a vyjádřit vlastní názor, či vyvinout jakoukoli aktivitu.

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562