Stop ženám na kandidátkách politických stran!

Pavel Trpák | 7.4.2010

Úloha žen ve společnosti spočívá v úplně něčem jiném, než-li v politické práci a práci ve vedoucích funkcích v managamentu podniků. Od pradávna byla úloha žen chápána, jako úloha starostlivých matek a rodiček. Tento princip se současné ženské organizace nesnaží narušit, ale zcela rozbít a vymazat z myslí většinové společnosti! Přijde vám jako zcela normální stav rodina, ve které muž vaří, hlídá děti a utírá jim zadek?

Stop ženám na kandidátkách!

Úloha žen ve společnosti nespočívá v politické práci

     Úloha žen ve společnosti spočívá v úplně něčem jiném, než-li v politické práci a práci ve vedoucích funkcích v managamentu podniků. Dopředu uvedu, že nejde o jakoukoliv formu tzv. pozitivní diskriminace, nýbrž o pochopení skutečné úlohy žen ve společnosti, přičemž je nutné uvést, že tomuto pochopení neustále brání současná vládní nomenklatura a diktátorská mašinérie médií a také tlaky různých feministických hnutí a skupin, v čele s Ester Kočičkovou a podobných individuí.

Úloha žen ve společnosti jako rodiček a starostlivých matek

     Od pradávna byla úloha žen chápána, jako úloha starostlivých matek a rodiček. Tento princip se současné ženské organizace nesnaží narušit, ale zcela rozbít a vymazat z myslí většinové společnosti! A to je nutné z pochopitelných důvodů odmítnout. Já jakožto velmi konzervativní člověk, obhajuji staré principy a postupy, taktéž názory. Je pro mne naprosto nepochopitelné, že by ženy už nechtěly vychovávat děti a že by pro ně už rodina nabyla nejdůležitějším artiklem života. Přijde vám snad jako zcela normální stav rodina, ve které muž vaří, hlídá děti a utírá jim zadek, či je denně vodí do školky? Mě tedy ne! Takovou to zcela nenormální podobu novodobé rodiny, já absolutně odmítám a stavím pro ti tomuto novodobému pojetí rodinného života, rodinu tradiční – Patriarchální.

Nedávejme preferenční hlasy ženským kandidátkám!

     Chtěl bych vás požádat, aby jste v zájmu celé naší společnosti, nezaškrtávaly ženské kandidáty na kandidátkách politických stran. Následně vysvětlím. Musím se upřímně smát, když čtu, či slyším snahy některých feministických (extremistických) hnutí a skupin, aby jim bylo (automaticky) dáno právo (které žádná jiná skupina nemá!), a to právo 50% (zaručené) účasti na kandidátkách politických stran a hnutí, či skupin, nebo 50% (automatické) zastoupení ve středním a výším managamentu firem a podniků. Jedná se o tzv. ženské kvóty, pro ty jež o tom doposud neslyšeli nevysvětlenou. Takové to požadavky jsou naprosto neuvěřitelné a neopodstatněné a také vysoce diskriminační! Mají snad muži garantované zastoupení v parlamentu, nebo ve vedení podniků a firem? Mají muži snad garantované zastoupení, jakožto učitelé na školách? Samozřejmě že nemají! Každý si zkrátka své místo na slunci musí vybojovat sám. Slabí, odlišní a méněcenní, samozřejmě dle přírodních zákonů, zůstanou vždy v pozadí veškerého dění. To je naprosto přirozené a nelze proti tomu cokoliv namítat. Jen si představte kdyby podobně nesmyslné požadavky vznášeli, např. Cikánské skupiny, jakkoliv postižení občané, homosexuálové a pedofilové, Vietnamci, nebo Číňané, či černoši, nebo Arabové? To by zde teprve nebylo k žití!!! A to přeci nechceme. V zájmu celé společnosti je jednoznačné, aby ve vedení státu, obranných složek, firem a velkých podniků – byly silní, vzdělaní, osvícení, schopní a nebojácní jedinci. Je schopna těmto naprosto regulérním požadavkům dostát žena, nebo nemocný a slabí člověk? Odpověď nechám samozřejmě na vás. Jen vás musím požádat o následující. Zastavme společně absurdity v naší současné České republice. Blíží se parlamentní volby, máme tedy mnoho příležitostí.

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562