KULTŮRA

Články z rubriky Kultůra

Svoboda slova a mýty o extremismu

Jan Čáka | 22.6.2009

V mediích velice často slyšíme o neonacistech, extremistech, rasistech a antisemitech. Podívejme se z blízka kdo extremista opravdu je? Extremista je každý, kdo odmítá podepsat Lisabonskou smlouvu, kdo odmítá předání svrchované moci národní bruselským byrokratům. Vzpomeňme na ubohé útoky, na našeho pana prezidenta Václava Klause. Kde máme tu demokracii a svobodu? V letech 1989 měli lidé totalitního režimu opravdu dost a dnes?

Česká kultůra dnes

Politika.cz | 4.5.2009

Národ který zapomene či ztratí vlastní staletou kultůru a národní zvyklosti a tradice, není národem hodným další existence. Česká kultůra je dnes soustavně pod tlakem Amerického balastu. Naše Česká (Slovanská) kultůra je velkolepá a věhlasná po celém světě. Každý by si toho měl vážit a odkazovat na národní tradice a zvyklosti našich předků.

Kdo je odpovědný za pokleslost kultůry v ČR?

Politika.cz | 31.8.2008

Filip Renč a Zuzana Bubílková, významně přispívají k pokleslosti kultůry v České republice. Zuzana Bubílková přímo vulgarizuje a znevažuje Českou kulturně-politickou scénu. Zuzana Bubílková a Filip Renč se staly ikonami hnusu a bezbřehé hlouposti a též kulturního úpadku v České republice. Lidé kteří je podporují, např. tím ž sledují jejich pořady, mohou stejně jako oni za současný stav.

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562