KOMENTÁŘE

Články z rubriky Komentáře

Prague Pride 2011, ostudný pochod deviantů Prahou!

Jan Čáka | 20.8.2011

Nedávno proběhl v Praze ostudný festival Prague Pride 2011. Který sklidil nemalou kritiku ze všech míst české společnosti. Děkuji našemu panu prezidentovi za to, že se zachoval zodpovědně. Je neuvěřitelné, že až teď zjišťujeme kdo nám všechno vládne. Pochod Prague Pride byl finančně i mediálně protěžován. Účastnili se i mnozí významní lidé!

Byly jste už v Johno-Bartolomějské ulici?

Petr Naubrt | 25.1.2011

Vzhledem ke změnám chystaných v řadách české policie, bychom se nemohly divit, pokud by se pan ministr John, rozhodl aktualizovat název nejznámější policejní ulice u nás. Co by jste tomu řekli, pokud by jste na ulici, ani na služebně nepotkaly žádného policistu? Namísto toho, by na vás vyběhl tlustý a neohrabaný „securiťák“ s abecedou (a,b...,l) na zádech. Proč pan John nebude postrádat policisty ve službě? Má vlastní!

Kde je korupce? Viděly jste ji? Já ji neviděl!

Pavel Trpák | 15.1.2011

President Václav Klaus vždy uváděl, že není možné hovořit o penězích, jako o špinavých a čistých. Měl tenkrát pravdu. Peníze jsou zkrátka jenom jedny a nelze je jakkoliv rozdělovat. Ten kdo tvrdí opak, je mnohdy pouze člověk, který vidí všechno černě. Zkrátka za všechno se dnes platí a nebude tomu již zřejmě jinak. Kde můžeme tedy potkat, tu tolik mnohými omílanou korupci, které se všichni tak obávají?

Velká koalice v Praze, aneb děkujeme vám!

Pavel Trpák | 23.12.2010

Organizátoři listopadové výzvy odmítají respektovat výsledky demokratických voleb a usurpují si politickou moc, bez legitimního mandátu vzešlého z demokratických voleb. Václav Havel svou přítomností podpořil nedávno nepořádek při prvním povolebním jednání na Pražském magistrátu. Naproti tomu Český president Václav Klaus podpořil velkou koalici na Pražském magistrátu ODS a ČSSD.

Co přinesly volby do poslanecké sněmovny 2010?

Jan Čáka | 31.5.2010

Když nechám stranou své pocity a budu uvažovat racionálně, tak volby dopadly celkem slušně, tedy podle mě. Naše země je zadlužená a dnes nám nezbývá než doufat v to, že poslanci splní co slibovali – oddlužení republiky. Je dobře, že se to tam mírně pročistilo. Nevíme co bude dál. Všimněme si, že mnohé strany nevytiskly jediný leták a další investovali do reklamy desítky a stovky milionů korun. Co je to za svět kde hrají roli peníze?

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562