PŘEDČASNÉ VOLBY 2013

Jan Čáka | 14.10.2013

Tak současná politická situace je taková jaká je. Nestabilní. Můžeme poděkovat prezidentu Miloši Zemanovi za to že dokázal trošku kopnout do toho pravdoláskařského blešince ve vládě. I když to udělal ze zcela jiných důvodů než by si většina vlastenců přála. Vyvolání předčasných voleb.

PŘEDČASNÉ VOLBY 2013

Aktuální politická situace a pedčasné volby

     Tak současná politická situace je taková jaká je. Nestabilní. Můžeme poděkovat prezidentu Miloši Zemanovi za to že dokázal trošku kopnout do toho pravdoláskařského blešince ve vládě. I když to udělal ze zcela jiných důvodů než by si většina vlastenců přála.Vyvolání předčasných voleb. Okolnostmi proč jsou předčasné volby nebo proč se Miloš Zeman stal naším prezidentem se nebudu zabývat. Každopádně je to menší zlo a prezidentská volba dopadla šťastně. K naší situaci.Média vlastněná Babišem a Bakalou či podobnými lidmi nám neustále říkají kdo je dobrý a kdo je špatný.Mnoho lidí i starších lidí vyrostlých v době komunismu je otřepaná a moc nikomu nevěří.Dokonce se vyvinul způsob jak oné mediokracii čelit. Při čtení havlistického tisku to brát že OPAK JE PRAVDA. Když napíšou o někom že je špatný tak to znamená že je dobrý. Velice dobrý zdroj co je oběktivní je PROTIPROUD.cz nebo Whate Media. K prezentovaným stranám ČSSD, KSČM nebo TOP či ODS tak tam opravdu nevidím řešení. Tyhle lidi udělají všechno pro to aby se udrželi u moci. Poklonkují EU a přijmou všechny jedy co příjdou z Bildenberku nebo od jinud.

Možnost volby jiných politických stran

     Naštěstí tu jsou k dispozici i jiné strany. Neříkám že jsou ideální ale příjdou mi nejslušnější. Úsvit Demokracie (pozn. red. Tuto pseudo stranu doporučujeme nevolit), DSSS nebo Hlavu Vzhůru (pozn. red. Tuto pseudo stranu doporučujeme nevolit). V těchto stranách vidím naději. Samozdřejmně že si mnoho lidí včetně mě řekne tamhle to se mi nelíbí nebo u tamtěch nesouhlasím s tím nebo tím, ale nejsme v růžové situaci kdy se můžeme patlat v maličkostech.Naše země potřebuje obnovu,vzkříšení a národní obrození jako je v Rusku. Většina nás Čechů Moravanů a Slezanů závidí Rusům systém co se umí vypořádat s podvratnými živly jako jsou Pussy Riot nebo homosexuálové či ty co věří gender.Volme ty co dokáží zatočit s těmi co škodí naší zemi. Volme ty co chtějí korunu a né euro a co chtějí výchovu k vlastenectví.

Kontakt na autora článku:
Email: kkonstalace@seznam.cz

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562