Prague Pride 2011, ostudný pochod deviantů Prahou!

Jan Čáka | 20.8.2011

Nedávno proběhl v Praze ostudný festival Prague Pride 2011. Který sklidil nemalou kritiku ze všech míst české společnosti. Děkuji našemu panu prezidentovi za to, že se zachoval zodpovědně. Je neuvěřitelné, že až teď zjišťujeme kdo nám všechno vládne. Pochod Prague Pride byl finančně i mediálně protěžován. Účastnili se i mnozí významní lidé!

Prague Pride 2011

Ostudný festival Prague Pride 2011

     Nedávno proběhl v Praze ostudný festival Prague Pride. Který sklidil nemalou kritiku ze všech míst české společnosti. Děkuji našemu panu prezidentovi za to že se zachoval zodpovědně. Dekuji Petru Hájkovi že dokázal pojmenovat věci pravým jménem, stejně tak Ladislavu Bátorovi. Děkuji Dominiku Dukovi že ukázal že Církev se zachovala tak jak má. Je neuvěřitelné co se všechno děje. Hlavně je neuvěřitelné že až teď zjišťujeme kdo nám všechno vládne. Pochod Prague Pride byl finančně i mediálně protěžován.Do teď mnozí významní lidé říkají že je to v pořádku a dělají nesmyslné a nedůvěryhodné statistiky ve prospěch homosexuálů,menšin a podobných minorit. Položme si otázku proč zase útočili nejmenovaní na Klause, Hájka, Bátoru? I když to vypadá že nám opravdu úplně vládne skupinka multikulturních sociálních inženýrů přeci jenom síly jsou vyrovnané. Je dobře že většina z nás mladých Čechů je v jádru konzervativních a odsuzuje homosexualitu a mnohé další multi-kulti projekty.

Media a Prague Pride 2011

     Když se podíváme na média tak poznáme že opravdu jsou jednostranné a neoběktivní. Ve zprávách, ve všech televizích bylo že se průvod homosexuálů vydařil.Ukázali tam pár plešatých křiklounů co byly hrubí ale nazývali homosexuály pravými jmény. DSSS v televizi byla. Samozřejmě jí uměle dali negativní nádech. Zato Pochod pro rodinu pořádaný lidovci a námi z iniciativy D.O.S.T.cz byl mediálně bojkotován. Proč tomu tak bylo to ať si odpoví každý čtenář sám. Buďme stateční a nebojme se říci že názor že homosexualita je zvrácenost a nemoc není extremistický ale společensky přijatelný.Toho si važme že zde jsou síly co dováží tyto vlny multikulturalismu zastavit.Záleží jen na nás jak se zachováme v budoucnu. Zda budem aktivní nebo pasivní?

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562