Kdo je odpovědný za pokleslost kultůry v ČR?

Politika.cz | 31.8.2008

Filip Renč a Zuzana Bubílková, významně přispívají k pokleslosti kultůry v České republice. Zuzana Bubílková přímo vulgarizuje a znevažuje Českou kulturně-politickou scénu. Zuzana Bubílková a Filip Renč se staly ikonami hnusu a bezbřehé hlouposti a též kulturního úpadku v České republice. Lidé kteří je podporují, např. tím ž sledují jejich pořady, mohou stejně jako oni za současný stav.

Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková přispívá k pokleslosti České kultůry

     Především je nutné otevřeně jmenovat ty, kteří významě přispívají k pokleslosti kultůry v České republice a k její vulgarizaci. Ano, ti největší přispěvatelé jsou dva a jsou všeobecně známi. Jsou jimi pan Filip Renč a paní Zuzana Bubílková. Filip Renč je svým uměleckým projevem na stejné úrovni jako paní Zuzana Bubílková. Zuzana Bubílková uráží každého, jen né sama sebe. Bere si do úst lidi, kteří nrozdíl od ní již nečeho dosáhli a podílejí se na veřejném životě naší země.

Co týden vzal - Zuzana Bubílková

     Co je však horší, že jí k tomu dává prostor veřejnoprávní televize placená z našich peněz (viz. pořad Co týden vzal). To je nebývalé. Zuzana Bubílková dá se říci že přímo vulgarizuje a znevažuje Českou kulturně-politickou scénu. A stejně tak pan Filip Renč svými karykaturami, které néjen že nemají žádnou uměleckou hodnotu, ale ani s realitou nemají nic společného. Jejich kvalita je sporná. Člověk který je ochoten mu za to ještě zaplatit, nemůže být zdravého rozumu.

Filip Renč uráží kde koho

     Je nepochopytelné z jakého důvodu je mu dávána v mediích tak obrovská plocha, k prezentování vlastních prapodivných názorů. Svými oplzlými malůvkami, uráží kde koho. Ovšem především vždy toho, kdo si to vůbec nezáslouží, vždy toho kdo narozdíl od pana Filipa Renče dělá něco pozitivního pro svoji zemi a pro naší společnost, vždy toho kdo nesedí na zadku a narozdíl od druhých se aktivně angažuje a adekvátně vyjadřuje k aktuálním problémům naší země. Zkrátka paní Zuzana Bubílková a Filip Renč se staly ikonami hnusu a bezbřehé hlouposti a též kulturního úpadku v České republice. To je opravdu politování hodné.

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562