Podivné praktiky ředitele krajské nemocnice v Liberci

Jiří Hampl | Doksy | 7.4.2010

Postižený občan který má průkazku ZTP, která ho opravňuje na nezbytnou dobu parkovat zadarmo i tam kde není vyhrazeno pro invalidy, to nemá v dnešní situaci jednoduché. Návštěva lékaře v 7.30 hodin ráno, z některých vesnic by jste se tam nedopravili dopravním prostředkem ani v poledne. A tak invalida musí platit parkovné. A že zrovna není levné. Zvláště když jede na vyšetření, která také trvají čtyři a více hodin.

Krajské nemocnice

S průkazkou ZTP rovnou na Ještěd!

     Postižený občan který má průkazku ZTP, která ho opravňuje na nezbytnou dobu parkovat zadarmo i tam kde není vyhrazeno pro invalidy, to nemá v dnešní situaci jednoduché. Zvláště když v Liberecké nemocnici, nevím jak dlouho, vyhrazené parkoviště nechali pouze pro invalidy z průkazem ZTP-P a už je nezajímá, že žádný invalida tam nejezdí parkovat pro potěšení, aby zde ve volném čase mohl jít na Ještěd!

Návštěva lékaře v 7.30 hodin ráno

     Tento invalida tam byl poslán ze vzdálené části lékařem, aby zde absolvoval určité vyšetření. A mnohdy jsou to šibeniční termíny, např. 7.30 hodin ráno, ale z některých vesnic by jste se tam nedopravili dopravním prostředkem ani v poledne.

Máte na parkovné? Ne, tak to máte smůlu!

     A tak invalida musí platit parkovné. A že zrovna není levné. Zvláště když jede na vyšetření, která také trvají čtyři a více hodin. Díky tomu můžeme říci, že se pan ředitel nemocnice v Liberci chová jakožto primitiv! Pokud by byl inteligentní, jistě by se takto nesnižoval. Když pak na dotaz ještě k tomu odepíše, že dostáváte přeci příspěvek na auto, ale zapomíná na to, že jeho „soukmenovci“ tento příspěvek ještě ubírají pro sebe, aby podobní ředitelé a politici měli na „milenky a na tenis“, že?

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562