Komu slouží Libor Michálek? Proč škodí ODS?

Jaroslav Tošer | 15.1.2011

Libor Machálek jako dnes již bývalý šéf státního fondu ministerstva životního prostředí, který si podrazil vlastní nohy tím, že se dopustil chování, kterého by se snad žádný odpovědný zaměstnanec nikdy nedopustil, a to že si tajně nahrával své nadřízené! Lidé a média se místo podstaty věci, zabývaly převážně naprosto nepodstatnými nesmyslnými záležitosti. Neustálé spekulace, že Libor Michálek odhalil korupci, apod.

Libor Michálek

Pro koho pracuje Libor Michálek?

     Libor Machálek jako dnes již bývalý šéf státního fondu ministerstva životního prostředí, který si podrazil vlastní nohy tím, že se dopustil chování, kterého by se snad žádný odpovědný zaměstnanec nikdy nedopustil, a to že si tajně nahrával své nadřízené! Vše poté přes media uveřejnil. Já se ptám proč? Měl snad Libor Michálek od kohosi zadání zničit Pavla Drobila (ODS) a ohrozit pozice vlády v čele s ODS? Na toto a jiné otázky dnes již patrně nikdo pravdivě neodpoví.

Pavel Drobil, Libor Michálek a kdo je víc?u

     Lidé a média se místo podstaty věci, zabývaly převážně naprosto nepodstatnými nesmyslnými záležitosti. Neustálé spekulace, že Libor Michálek odhalil korupci, apod. Nikdo si však neuvědomuje, že doposud jsou to jen útržky a nic co by snad cokoliv dokazovalo. Pan ministr Pavel Drobil (ODS) odstoupil pouze s toho důvodu, že byl natolik slušný, že nechtěl ohrozit stabilitu této fakticky (díky Véčkařům) nestabilní vlády. Zkrátka a dobře, na základě dojmů a úvah by nemělo být možné kohokoliv odsoudit. Nezáleží přitom na jaké se zrovna nachází pozici.

Poškodil Libor Michálek pověst ODS?

     Vypadá to tak (názory se různí a každý může mít zcela jiný), že chování pana Libora Michálka velice uškodilo právě ODS v očích veřejnosti. Dnes je tato strana vnímána, jako strana nějakých korupčníků, ale ti co ji takto vidí zapomínají, že tuto stranu založil dnešní president ČR Václav Klaus. Myslí si totéž snad i o současném presidentu republiky? Já bych si netroufl nikoho z čehokoliv jen podezřívat, jelikož si plně uvědomuji, že stejně tak by někdo mohl podezřívat i mě, nebo také vás! Na to nezapínejte. Přiznejme si ovšem, že jakékoliv takovéto kauzy, jsou ve skutečnosti vodou na Havlův mlýn! Všimli jste si kolik se v souvislosti s touto kauzou vynořilo tzv. „havlistů“?

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562