Jak jsem málem spáchal atentát na Baracka Obamu!

Tomáš Řezáč | 15.1.2011

Ačkoliv je hlásána svoboda slova, vyjadřování, pohybu – dnes to ne tak úplně platí! Rozhodně to nemůžete brát doslova. Také jsem se o tom na vlastní kůži přesvědčil. Jsem vcelku slušný, bezúhonný člověk, nic jsem nespáchal a přesto jsem se musel podrobit vyšetřování a vysvětlovat a vysvětlovat a vysvětlovat. Zkrátka fotografovat Baracka Obamu se nemusí vyplatiti! Zvláště, pokud si opřete o sloup batoh s foto vybavením.

Barack Obama, USA

Barack Obama ohrožen! Výslech začal!

Jméno a příjmení: Tomáš Řezáč
Datum narození: 7.6....
Místo narození: Praha...
Rozený: Řezáč
Trvalé bydliště: .............................
Příslušnost: ČR
Rasa: příslušník bílé evropské rasy
Sexuální orientace: ........................

Věc: Odhalení trestného činu na akci Barack Obama prezidenti

Může vás Barack Obama dostat na policii?

     Ačkoliv je hlásána svoboda slova, vyjadřování, pohybu – dnes to ne tak úplně platí! Rozhodně to nemůžete brát doslova. Také jsem se o tom na vlastní kůži přesvědčil. Jsem vcelku slušný, bezúhonný člověk, nic jsem nespáchal a přesto jsem se musel podrobit vyšetřování a vysvětlovat a vysvětlovat a vysvětlovat. Nejde o to, že jsem podal vysvětlení a celé se to vysvětlilo, ale ten drahocenný čas, ten mi už nikdo nikdy nevrátí. Zkrátka fotografovat Baracka Obamu se nemusí vyplatiti! Zvláště, pokud si opřete o sloup batoh s foto vybavením. Fotíte, čas běží. Akce skončí a vy si chcete zabalit zase své foto vybavení. Vrátíte se na místo, ale batoh nikde! Jdete se tedy zeptat opodál stojícího policisty, ten vám sdělí abyste počkal na místě a v zápětí vás hlídka sbalí a odveze na policejní stanici. Tam vám sdělí obvinění a o překvapení je postaráno. Toto se může stát i vám.

Barack Obama a výpověď Tomáše Řezáče (zkrácená)

     Dne 9.4.2010 okolo 08.45 hod. jsem přišel na ulici ke Štvanici, do prostoru před hotelem Hilton. Na místo jsem přišel kvůli tomu, abych si zde nafotil Cadilac prezidenta USA Baracka Obamy. Snímky jsem si chtěl pořídit pro sebe, ale táká proto, že se fotografováním živým. Jedná se o významnou událost, kterou jsem si chtěl z tohoto důvodu zaznamenat.
    Na místo jsem si tedy přinesl foto-brašnu s foto-vybavením a menší kožený batoh, v němž byly další různé jiné drobnosti. Po příchodu k hotelu jsem si batoh opřel o lampu, abych měl volné ruce při fotografování. Fotografoval jsem a když jsem se k místu vrátil, batoh tam již nebyl. Poté jsem kontaktoval na místě stojícího policistu a následně jsem byl převezen na Místní Oddělení Policie ČR. Na otázku zda jsme tam batoh ponechal úmyslně, uvádím že ano, odložil jsem ho tam kvůli fotografování. Zde na zdejší součásti Policie ČR jsem celou záležitost vysvětlil a batoh mi byl následně vrácen. K věci chci uvést, že je mi líto, že jsem kvůli této záležitosti s batohem zaměstnal tolik lidí.

Šetření ukončeno dne 09.04.2010 v 11:37 hod.

Vysvětlení podal(a):
   Tomáš Řezáč

 

Rubriky

Newsletter

Chcete-li být zdarma informováni o novinkách a článcích, vložte svůj e-mail.

POLITIKA.CZ POLITIKA.CZ Společensko politický online magazín

Politika.CZ Kontakt | RSS | Odkazy

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno kopírování a nedovolené šíření veškerého obsahu serveru!
Redakci můžete kontaktovat na email: politikacz@centrum.cz, nebo využít kontaktního formuláře.

ISSN 1803-6562